Prima pagina Scrie-ne la adresa de aici. Harta site-ului Logare e-mail in browser
Agnita in tara
stema orasului imagine Agnita - str Fabricii imagine Agnita - Aleea Teilor imagine Agnita - centrul orasului
Orasul Agnita
Primaria Orasului Agnita
Primarul Orasului Agnita
Consiliul Local Agnita
Legislatie locala
CIC
Formulare utile
Agnita in judetul Sibiu

AGNITA | PRIMARIA | CONSILIUL LOCAL | INFORMATII PUBLICE | INSTITUTII-UTILITATI | ECONOMIE | INVATAMANT-CULTURA | SPORT | TURISM

 
 
Organigrama

STAT DE FUNCTII PUBLICE 2016

NR. CRT.
Numele, prenumele/VACANT, temporar VACANT dupa caz
Treapta profesionala/ grad
FUNCTIA DE DEMNITATE PUBLICA
Functia publica
Clasa
Gradul profesional
Nivelul studiilor
Functia contractuala
Treapta profesionala/ grad
Nivelul studiilor
OBSERVATII
de conducere
de executie
de conducere
de executie
1 DRAGOMAN IOAN  DEMNITAR PRIMAR    
             
2     VICEPRIMAR    
             
3 VACANT COMPARTIMENT AUDIT     AUDITOR
I
PRINCIPAL S          
4 VASILOGLU MARIA SECRETAR UAT   SECRETAR UAT  
II S          
SERVICIUL SPAS
5 FLOREA MARIOARA     SEF SERVICIU  
II S         INLOC. PE CALUGAR
    COMP. VENIT MINIM GARANTAT      
             
6 VACANT       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
    COMP. PROTECTIE  SPECIALA      
             
7 VACANT       INSPECTOR
I
PRINCIPAL S          
8 ASISTENTI PERS..PERS CU HAND.= 30 POST.OCUP.        
      ASISTENTI PERSON.30 OCUP   G,M  
9 VACANTE  5 POST.ASIST.PERS.        
      ASISTENTI PERS.VACANTI 5   G,M  
    COMP.ALOCATII SI INDEMNIZATII      
             
10 AVRAM ANCA       INSPECTOR
I
PRINCIPAL S          
11 VACANT       REF. SPECIALITATE
II
SUPERIOR SSD          
    COMP. SANATATE PUBLICA      
             
12 RUSU MARIA         
      ASIST. MEDICAL PRINCIPAL   PL  
13 POPA ANCA ULIANA        
      ASIST. MEDICAL PRINCIPAL   PL  
14 MOLDOVAN ADRIANA        
      MEDIATOR SANITAR   G  
15 BORZEA MIHAELA BIANCA        
      ASIST. MEDICAL       
16 MUNTEAN MADALINA        
      ASIST.MEDICAL DEBUTANT      
    CENTRUL ZI PERS.VARSNICE"CASA SENIORILOR'      
             
17 CRACANEL EMIL GERARD        
      ASISTENT MEDICAL   PL  
    COMP. CRESA      
             
18 LENGHEL CORINA JANA        
      ASISTENT MEDICAL   SSD  
19 BUCSA ELENA        
      INFIRMIERA   M  
20 FILIP MONICA         
      ASISTENT SOCIAL   M  
21 MOLDOVAN ELENA        
      INFIRMIERA   M  
22 FILIP IERONIM ACHIM        
      ADMINISTRATOR   M  
23 CHITIMIA EUSEBIU        
      MUNCITOR CALIF II(BUCATAR)   M  
24 VACANT        
      INGRIJITOR 1/2 NORMA   M  
    COMP.INGRIJIRE LA DOMICILIU      
             
25 RACHITA ANGELA-ADRIANA        
      INGRIJITOR PERS. VARSTNICE   M  
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA
26 PARAGINA MIHAI LUCIAN        
    SEF SERVICIU   GR I S  
    COMP.INTRETINERE  DOMENIULUI PUBLIC      
             
27 BUCUR MIHAI        
      MUNCIT.CALIF. I M  
28 OMIR ALEXANDRU        
      MUNCIT.CALIF. I M  
29 MIHAILA DAN         
      MUNCIT. CALIF I M  
30 CURMU ILIE        
      MUNCIT.CALIF. I M  
31 OLIU CORNEL        
      MUNCIT.CALIF. II M  
32 VACANT        
      MUNCIT.CALIF. III M  
33 DILBEA IOAN        
      MUNCIT.CALIF.  IV G  
34 KOBORI IANOS        
      MUNCIT.CALIF.  IV G  
35 PASARE EVA        
      MUNCIT.NECALIF.    G  
36 DRAGAN GHEORGHE        
      SOFER I M  
37 VACANT        
      SOFER I M  
    COMP. INTRETINERE FOND LOCATIV      
             
38 BORZA  MARCEL        
      MUNCIT. CALIF. I M  
39 PLESA DORIN        
      MUNCIT. CALIF. I M  
    COMP. ECONOMIC      
             
40 VACANT        
      CASIER I M  
    COMP. TRANSPOR LOCAL      
             
41 IFTIMESCU FLORIN         
      SOFER  I M  
42 PARAU IOAN        
      SOFER  I M  
SERVICIUL DE URBANISM SI AMENAJAREA TERITORIULUI
43 VACANT     ARHITECT SEF  
  S          
    COMP. URBANISM SI AMENAJAREA TERITORIULUI      
             
44 VACANT       REFERENT
III
SUPERIOR M          
45 VACANT        
      INSPECTOR SPECIALITATE  DEBUTANT S  
    COMP. CONSTRUCTII SI INVESTITII      
             
46 VACANT       INSPECTOR
I
ASISTENT S          
    COMP.PROTECTIA MEDIULUI      
             
47 VACANT        
      INSPECTOR DE SPECIALITATE II S  
    COMP. ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT      
             
48 VACANT       REFERENT
III
SUPERIOR M          
    COMP. ADMINISTRARE SPATII VERZI SI MONUMENTE ISTORICE      
             
49 NISTOR FLORIN ADRIAN        
      MUNCITOR CALIF. I M  
    COMP.PROTECTIA MUNCII      
             
50 VACANT        
      INSPECTOR DE SPECIALITATE II S  
SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR   (S.P.C.L.E.P)
    COMP.EVIDENTA PERSOANELOR      
             
51 VACANT       REFERENT
III
SUPERIOR M          
53 VARGA VALENTIN CATALIN       REFERENT
III
SUPERIOR M          
53 BORZEA RALUCA CLARA       REFERENT
III
SUPERIOR M          
    COMP.STARE CIVILA      
             
54 NISTOR GEORGETA       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
SERVICIUL ADMINISTRATIE PUBLICA LOCALA
55 DRAGUCIAN CARMINA     SEF SERVICIU  
GR.II S          
    COMP. AUTORITATE TUTELARA      
             
56  VACANT       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
    COMP.CIC SI RELATII CU PUBLICUL      
             
57 MADARAS IOANA       REF. SPECIALIT.
II
SUPERIOR SSD          
58 ARMEANU IOAN        
      REFERENT IA M  
    COMP.CADASTRU SI AGRICULTURA      
             
59 VASILESCU DAN        INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
60 VACANT        
      INSPECTOR I SSD  
    COMP. COMERT      
             
61 DRAGAN EMIL       REFERENT
III
SUPERIOR M          
    COMP.SITUATII SPECIALE  SI PROECTIE CIVILA      
             
62 CIOCA COSMIN        
      INSPECTOR DE SPECIALITATE II S  
    COMP. SALARIZARE      
             
63 OMIR NICOLETA       INSPECTOR 
I
SUPERIOR S          
    COMP. RESURSE UMANE      
             
64 TOMOIU MARIA       REFERENT SP
II
SUPERIOR SSD          
    COMP.ARHIVA       
             
65 TERBEA FLORENTIN        
      ARHIVAR   M  
    COMP. ADMINISTRATOR      
             
66 POPENTA IOAN        
      ADMINISTRATOR I M  
SERVICIUL VENITURI SI CHELTUIELI
67 COMAN VINTILA     SEF SERVICIU  
GR II S          
    COMP.GESTIONARE FONDURI NERAMBURSABILE      
             
68 VACANT       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
    COMP.PROIECTE CU FINANTARE  INTERNATIONALA      
             
69 VACANT       INSPECTOR
I
ASISTENT S          
    COMP.CHELTUIELI      
             
70 MURGOCI MIHAELA       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
71 VASS ANDREI       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
    COMP. VENITURI      
             
72 DEMIAN IOANA       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
73 TERBEA ANA        INSPECTOR
I
PRINCIPAL S          
74 COMANICI RADUCU EMIL       REFERENT
III
SUPERIOR M          
75 DRAGAN CORINA        
      CASIER   M  
    COMP. ACHIZITII PUBLICE      
             
76 JOANTA ROXANA IOANA- SUSPENDAT       INSPECTOR 
I
ASISTENT S          
ALTE COMPARTIMENTE  SUBORDONATE  DIRECT PRIMARULUI
    COMP.SECRETARIAT SI REGISTRATURA      
             
77 HRTOAGA RODICA        
      SECRETAR DACTILOGRAF IA M  
    COMP.INFORMATICA      
             
78 JOANTA IOAN NARCIS       INSPECTOR
I
SUPERIOR S          
    COMP.DESERVIRE      
             
79 PARAU DANIELA        
      INGRIJITOR   M  
80 SBARCEA MARIOARA        
      INGRIJIT.  PRIMARIE   G,M  
81 FRANTU PETRU        
      SOFER   M  
    COMPARTIMENT POLITIE LOCALA SI PAZA      
             
82 MORARIU IOAN       POLITIST LOCAL
III
SUPERIOR M          
83 TERBEA LUCIAN       POLITIST LOCAL
I
PRINCIPAL S          
84 VACANT       POLITIST LOCAL
I
ASISTENT S          
85 CURMU PETRU        
      AGENT PAZA   M  
86 NAICU CRISTIAN        
      AGENT PAZA   M  
87 NAICU IOAN        
      AGENT PAZA   M  
88 AGIRBICEANU IOAN LIVIU        
      AGENT PAZA   M  
    SMURD
89 CINDEA  DAN         
      PARAMEDIC   M  
90 TERBEA ADRIANA ELENA        
      PARAMEDIC   M INLOC. PE BARBU
91 DRAGOMIR PETRU        
      PARAMEDIC   M  
92 ODAIANU BOGDAN GHE.        
      PARAMEDIC   M  
93 OLTEANU LIVIU VIOREL        
      PARAMEDIC   M  
94 FLORITA FLORIN CLAUDIU        
      PARAMEDIC   M  
CULTURA,RECREERE (MUZEU,BIBLIOTECA,SALA SPORT)
95 VACANT        
      RESTAURATOR DEBUTANT S  
96 NEVODAR MICHAIELA        
      MUZEOGRAF I S  
97 VACANT        
      BIBLIOTECAR  II S  
98 RODINA OFELIA        
      BIBLIOTECAR  I SSD  
99 JECAN DAN TEOFIL        
      ADMINISTRATOR I M  
 
office@primaria-agnita.ro
 
trafic ranking